Стяжні та автовозні ремені
від провідного виробника строп та вантажопідіймального спорядження
ВАЖЛИВІСТЬ
стяжного ременя

Якісне та надійне закріплення вантажу при перевезенні це запорука вашого спокою. За статистикою 70% аварій під час перевезення вантажів відбуваються через погане закріплення вантажу або розташування в кузові автомобіля. Так що для забезпечення безпеки перевезення необхідно використовувати спеціальні кріпильні пристосування, такі як, наприклад, стяжні ремені з храповим механізмом.

Всі стяжні ремені виготовлені згідно,
Стандарту: ДСТУ EN 12195-2

Що можна закріпити стяжними ременями?

Практично все
від побутової техніки до будматеріалів
Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Перезвонить
Мы будем Вам перезванивать если: - Вы отметите «Да, перезвонить мне»
Payment method
Ми завжди відкриті до партнерства
Якщо ви здійснюєте оптову закупівлю
для отримання коммерційної пропозиції
заповніть форму
для отримання коммерційної пропозиції
заповніть форму
E-mail
Ваш телефон
Коментарій
виробник
ТОВ НВФ "ТКС" провідне підприємство України з виробництва і реалізації вантажопідйомних строп, вантажного оснащення, такелажу, промислової упаковки. Якість продукції ТОВ НВФ "ТКС" регламентується міжнародними ГОСТами і внутрішнім ТУ на кожен тип продукції. Компанія проводить регулярні випробування продукції, що виробляється на міцність і відповідність зазначеним характеристикам. Експертність компанії підтверджена більш ніж 10-річним досвідом, а також постійною співпрацею з найбільшими металургійними і сільськогосподарськими підприємствами України, такими як Інтерпайп; Метівест; Centravis; Дніпроспецсталь і інші.
Наші клієнти
Ми працюємо
Шановні клієнти, хочемо вам повідомити що ми стараємося, але строки обробки замовлення можуть бути більші ніж завжди та можуть складати до 3х днів.