Ремінь стяжний кільцевий PRO 3т

ТКС
245,00
грн.
Без гаків

Серія "Pro" представляє собою надійні ремені з підвищеною міцністю. Ці ремені оснащені посиленими механізмами натягу та стрічкою. Стрічка, якою комплектуються ремені Pro відрізняється від стрічки на звичайних стяжних ременях підвищеним розривним навантаженням та покращеною щільністю. Ще вони вирізняються спеціально розробленою ергономічною рукояткою, що забезпечує зручність використання навіть у різних погодних умовах.

Чому саме наш товар?

Високоміцна стрічка – основна особливість стяжних ременів від компанії ТКС! Завдяки нашій унікальній та революційній технології T-dura (просочування (імпрегнація) стрічки спеціальним розчином Ovis-tex), стрічка покривається захисним надміцним полімерним шаром і збільшує строк служби ременя вдвічі!!!!!
Повний виробничий цикл!
Стяжні ремені проходять всі стадії виробництва : від виготовлення стрічки до готового продукту, які супроводжуються контролем якості на кожній із них!
Характеристики
застосування
Корисні поради!

Характеристики

Стяжний механізм – 1 шт.
Спосіб застосування - транспортувати вантаж
Застосування - Для кріплення/фіксації вантажів
Стандарт - EN 12195-2
Матеріал - 100% Поліестер
Подовження виробу до 4% при максимальному навантаженні
Конструкція - кільцевий/ кінцевий
Коефіцієнт запасу міцності 2:1
Супровідні документи - Паспорт
Гарантія - 6 міс.
Особливості - Високоміцна стрічка
Виробництво - Україна
Не для підняття вантажу!

застосування

Стяжні ремені призначені для надійної фіксації вантажів під час транспортування товарно-матеріальних цінностей та проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Особливо має попит у використанні на суднах, автомобільних причепах, вантажних машинах, спецтехніці.
Широко застосовуються у всіх сферах вантажоперевезень, на складах та в побуті, тобто для фіксації як промислових, так і приватних вантажів.

Корисні поради!

1. Закріпивши Вантаж натяжним ременем, через деякий час після початку роботи, бажано перевірити натяг ременя. У разі ослаблення стрічки, підтягніть стяжний ремінь
2. Не можна використовувати ремінь стяжний для підйому, буксирування об'єкту, тільки для кріплення!
3. Мінімальна кількість стяжних ременів для кріплення одиниці вантажу 2 шт
4. Якщо об'єкт кріплення має гострі кути або шорсткість поверхні, краще додатково використовувати підкладки, захисні рукави та ін.
5. Обов'язково перевіряти відповідність стяжного ременя до маси об'єкта кріплення і не перевищена чи допустиме робоче навантаження!

Ми пропонуємо купити надійну продукцію власного виробництва.
Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію щодо стяжних ременів та допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами. Менеджери можуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!!
Телефонуйте! Допоможемо купити стяжний ремінь! Найкраща на стяжний ремінь ціна по Україні! Купити стяжний ремінь у Харкові можна зі складу!