Стяжний ремень кільцевий з замком 1.1 т

174,00
грн.
Якщо ви здійснюєте оптову закупівлю ви можете
Отримати автоматичну знижку замовивши
від 10шт - 5%
від 20 шт - 10%:
Від 40 шт - 15%
Від 100 шт - Залишити заявку

Вам швидко та надійно необхідно закріпити негабаритний вантаж?! Тоді пропонуємо простий спосіб для фіксування вантажу з невеликими габаритами та вагою до 1 т - це стяжні ремені без гаків із пружинним замком.
Такий стяжний ремінь складається із затяжної пряжки та стрічки. За допомогою двох кроків наш вантаж надійно закріплено. Зі стрічки формується кільце, а за допомогою пряжки об’єкт затягується і фіксується.
Чому саме наш товар?
Високоміцна стрічка – основна особливість стяжних ременів від компанії ТКС! Завдяки нашій унікальній та революційній технології T-dura (просочування (імпрегнація) стрічки спеціальним розчином Ovis-tex), стрічка покривається захисним надміцним полімерним шаром і збільшує строк служби ременя вдвічі!!!!!
Повний цикл виробництва
Стяжні ремені проходять всі стадії виробництва : від виготовлення стрічки до готового продукту, які супроводжуються контролем якості на кожній із них!
Ремені стяжні зберігають свої якісні властивості навіть в вологому стані, стійкі до жорстких умов зовнішнього середовища.

Подовження виробу до 4% при максимальному навантаженні
Також ви можете замовити комплектуючі до стяжного ременя

Пружинний замок (кільцевий) для стрічки

Стрічка для стяжного ременя
Характеристики та комплектація
Використання
Як працювати зі стяжним ременем ?!
Документація

Характеристики та комплектація

Стрічка - поліестер
Механізм пружинний (фіксатор, замок) - 1шт
Спосіб застосування - транспортувати вантаж
Застосування - Для кріплення/фіксації вантажів
Стандарт - EN 12195-2
Матеріал - 100% Поліестер
Подовження виробу до 4% при максимальному навантаженні
Конструкція - кільцевий
Коефіцієнт запасу міцності 2:1
Супровідні документи - Паспорт
Гарантія - 6 місяців
Особливості - Високоміцна стрічка
Виробництво - Україна

Використання

Ремінь стяжний з зубчастим механізмом призначені для надійної фіксації негабаритного вантажу до 1 т під час транспортування товарно-матеріальних цінностей та проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Особливо має попит для кріплення вуликів при транспортуванні, фіксації вантажів усередині мікроавтобусів, кріплення різних предметів на візках, санчатах, багажниках, встановлених на даху автомобілів.

Як працювати зі стяжним ременем ?!

Стяжний пристрій із пружинним замком має просту конструкцію. До одного краю поліестерової стрічки пришитий пружинний замок. Натискаємо важільний елемент замку, а вільний край стрічки пропускаємо у пружинный замок стяжного ремня та виставляємо у потрібне положення на стрічці. Після установки вантажу в потрібне положення, він стягується руками і фіксується ременем.

Купити стяжний ремінь із пружинним замком (фіксатором) за ціною виробника можна від одиниці товару сформувавши заявку на нашому сайті.
Або зв’язатись за телефоном у розділі «контакти». Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію щодо стяжних ременів та допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами. Менеджери можуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!!
Телефонуйте! Допоможемо купити стяжний ремінь! Найкраща на стяжний ремінь ціна по Україні! Купити стяжний ремінь у Харкові можна зі складу!

Документація