Захисний чохол для стяжних та автовозних ременів

75,00
грн.
Захисний чохол застосовується для захисту стрічки від пошкодження під час перевезення різного роду вантажів і автомобільної техніки. Використання цього аксесуару продовжує терміни служби ременів, ковзання стрічки ременя з предмету закріплення та економить ресурси.

Чому наш товар ?
Ретельно підібраний матеріал , який не тільки захищає ремінь, але і не ковзає по предмету закріплення, гарантуючи якість його перевезеня, неушкодженість і цілісність. Власне виробництво та імпорт.
Незмінна якість.
Весь матеріал сертифікований і стійкий до фізичного зносу і механічного впливу і має довгий термін експлуатації.
Характеристики
Додаткова інформація

Характеристики

Тип: Чохол для стяжного, автовозного ременя
Матеріал: ПВХ
Ширина – 60мм
Довжина – 700мм
Гарантія 12 місяців
Зроблено в Україні

Додаткова інформація

Захисний чохол одягається на саму стрічку і легко переміщується по всій довжині у місцях контакту строп з гострими кутами вантажу
Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію щодо усіх комплектуючих до стяжних ременів та стропів і допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами. Менеджери можуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!!
Телефонуйте! Допоможемо купити ПВХ чохол! Найкраща ціна на захисний чохол для стяжки по Україні! Купити чохол для ременя у Харкові можна зі складу!