Стяжний ремінь кінцевий 0.8т

101,00
грн.

ПодзвонитиКожного дня перевозиться десятки тисяч вантажів. В процесі перевезення, щоб не допустити їх пошкодження, деформації, або навіть втрати, необхідна надійна фіксація. Надійним та простим способом кріплення є стяжний ремінь з храповим механізмом.

Ремінь кінцевий з гаками та храповим механізмом є неймовірно зручним інструментом, який використовують при транспортуванні будь-яких вантажів не тільки водіями вантажних автомобілів, а також застосовуються в авіаперевезеннях.

Чому саме наш товар?

Високоміцна стрічка
Основна особливість стяжних ременів від компанії ТКС! Завдяки нашій унікальній та революційній технології T-dura (просочування (імпрегнація) стрічки спеціальним розчином Ovis-tex), стрічка покривається захисним надміцним полімерним шаром і збільшує строк служби ременя вдвічі!!!!!
Повний цикл виробництва
Стяжні ремені проходять всі стадії виробництва : від виготовлення стрічки до готового продукту, які супроводжуються контролем якості на кожній із них!
Ремені стяжні зберігають свої якісні властивості навіть в вологому стані, стійкі до жорстких умов зовнішнього середовища.

Подовження виробу до 4% при максимальному навантаженні
Також ви можете замовити комплектуючі до стяжного ременя
Храповий замок (ретчет)
Стрічка для стяжного ременя
Гак двопалий
Відео

Відео