Зʼєднувальний елемент строп кісточка

ТКС
47,00
грн.
Якщо ви здійснюєте оптову закупівлю ви можете
Отримати автоматичну знижку замовивши
від 10шт - 5%
від 20 шт - 10%:
Від 40 шт - 15%
Від 100 шт - Залишити заявку

Стропи кісточки застосовують з метою максимально щільної фіксації автомобілів на платформі евакуатора, залізничної або іншої платформи. Кріплять строп-кісточку за колесо автотранспортного засобу спільно з автовозним ременем, і це покращує фіксацію автомобіля на платформі, особливо при вході в поворот.

Чому саме наш товар?

Високоміцна стрічка
основна особливість стяжних ременів від компанії ТКС! Завдяки нашій унікальній та революційній технології T-dura (просочування (імпрегнація) стрічки спеціальним розчином Ovis-tex), стрічка покривається захисним надміцним полімерним шаром і збільшує строк служби ременя вдвічі!!!!!
Повний виробничий цикл!
Стропи проходять всі стадії виробництва : від виготовлення стрічки до готового продукту, які супроводжуються контролем якості на кожній із них!
Характеристики
Застосування

Характеристики

Ширина стрічки, мм - 50
Навантаження, тн – 3 ; 5
Застосування - кріплення та фіксація автомобіля
Стандарт - ДСТУ EN 1492-1:2016
Матеріал - 100% Поліестер
Документ – паспорт
Виробник - Україна

Застосування

За допомогою строп-кісточки завжди є можливість перевозити автомобілі з різним типом коліс та підходить під всі моделі евакуаторів. Незамінний, як надійне кріплення на тралах, та платформах різного виду.
Ми пропонуємо купити надійну продукцію Українського виробництва.
Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію щодо строп кісточки та допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами. Менеджери зможуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!! 
  Телефонуйте! Допоможемо купити стяжний ремінь! Найкраща на стяжний ремінь ціна по Україні! Купити стяжний ремінь у Харкові можна зі складу!