Стяжний ремінь кінцевий 2т

243,00
грн.

ПодзвонитиКожного дня перевозиться десятки тисяч вантажів. В процесі перевезення, щоб не допустити їх пошкодження, деформації, або навіть втрати, необхідна надійна фіксація. Надійним та простим способом кріплення є стяжний ремінь з храповим механізмом.

Ремінь кінцевий з гаками та храповим механізмом є неймовірно зручним інструментом, який використовують при транспортуванні будь-яких вантажів не тільки водіями вантажних автомобілів, а також застосовуються в авіаперевезеннях.

Чому саме наш товар?

Високоміцна стрічка
Основна особливість стяжних ременів від компанії ТКС! Завдяки нашій унікальній та революційній технології T-dura (просочування (імпрегнація) стрічки спеціальним розчином Ovis-tex), стрічка покривається захисним надміцним полімерним шаром і збільшує строк служби ременя вдвічі!!!!!
Повний цикл виробництва
Стяжні ремені проходять всі стадії виробництва : від виготовлення стрічки до готового продукту, які супроводжуються контролем якості на кожній із них!
Ремені стяжні зберігають свої якісні властивості навіть в вологому стані, стійкі до жорстких умов зовнішнього середовища.

Подовження виробу до 4% при максимальному навантаженні
Також ви можете замовити комплектуючі до стяжного ременя
Храповий замок (ретчет)
Стрічка для стяжного ременя
Гак двопалий
Характеристики та комплектація
Стяжний ремінь кінцевий застосування
Як працювати з натяжним механізмом ?!
Корисні поради!
Відео

Характеристики та комплектація

Стяжний механізм ( ретчет) – 1 шт.
Гак двупалий – 2 шт.
Застосування - Для кріплення/фіксації вантажів
Стандарт - EN 12195-2
Матеріал - 100% поліестер
Подовження виробу до 4% при максимальному навантаженні
Конструкція - кільцевий
Коефіцієнт запасу міцності 2:1
Супровідні документи - Паспорт
Гарантія - 6 місяців
Особливості - Високоміцна стрічка
Виробництво - Україна
Не для підняття вантажу!

Стяжний ремінь кінцевий застосування

Стяжні ремені призначені для надійної фіксації вантажів під час транспортування товарно-матеріальних цінностей та проведення вантажно-розвантажувальних робіт. Особливо має попит у використанні на суднах, автомобільних причепах, вантажних машинах, спецтехніці.
Широко застосовуються у всіх сферах вантажоперевезень, на складах та в побуті, тобто для фіксації як промислових, так і приватних вантажів.

Як працювати з натяжним механізмом ?!

1 Підніміть держак механізму, попередньо підтягнувши засувку на себе. Треба протягнути стрічку в отвір на речет. Зверніть увагу на те, що стрічка не повинна бути перекручена. Вручну простягніть стрічку до необхідної довжини!
2 За допомогою держак речета натягніть стрічку, виконуючи руху вгору і вниз. Зробіть не менше двох з чвертю напівобертів речета
3 Використовуючи засувку хамка речета, опустіть держак і заблокуйте стягнутий механізм
4 Для випуску стрічки підтягніть засувку на себе і підійміть держак речета до упору вгору
5 Вийміть стрічку і поверніть стяжний механізм (ретчет) в закрите положення

Корисні поради!

1. Закріпивши Вантаж натяжним ременем, через деякий час після початку роботи, бажано перевірити натяг ременя. У разі ослаблення стрічки, підтягніть стяжний ремінь 
2. Не можна використовувати стяжний ремінь для підйому, буксирування об'єкту, тільки для кріплення!
3. Мінімальна кількість стяжний ремінь для кріплення одиниці вантажу 2 шт.
4. Якщо об'єкт кріплення має гострі кути або шорсткість поверхні, краще додатково використовувати підкладки, захисні рукави і т.д.
5. Обов'язково перевіряти відповідність стяжний ремінь до маси об'єкта кріплення і не перевищена чи допустиме робоче навантаження!

      Ми пропонуємо купити надійну продукцію власного виробництва.
Наші фахівці проведуть Вам повну консультацію щодо стяжних ременів та допоможуть зробити правильний вибір, навіть якщо ви не знайшли товар з необхідними параметрами. Менеджери можуть порахувати ціну та виконати Ваше індивідуальне замовлення за лічені години!!!
Телефонуйте! Допоможемо купити стяжний ремінь! Найкраща на стяжний ремінь ціна по Україні! Купити стяжний ремінь у Харкові можна зі складу!

Відео